درباره کاربُرد

در کاربٌرد مدیران و تصمیم گیران کسب و کارها ی کوچک و متوسط (SME) با همراهی باغبان رشد در یک جمع خصوصی با هدف سرعت بخشیدن به رشد کسب و کارها به مدت 6 ماه در میزهای کاربٌرد شرکت می کنند.

در کاربٌرد حتی ساده ترین مشکلات و مسائل کسب و کارها مطرح می شود و لزوما مسائل بزرگ و یا استراتژیک وجود ندارد.

 کاربرد جمعی امن و بی قضاوت برای برطرف کردن دغدغه هاست.

برد هفت

با توجه به دغدغه مدیران عامل ایران نسبت به عدم ثبات اقتصادی؛ باید گفت برای رشد مقیاس پذیر در یک اقتصاد ناپایدار و غیرقابل پیش‌بینی پس از پاندمی کرونا، شرکت‌ها به عملیات هوشمندتر، کاربردی تر و چابک‌تر نیاز دارند.خیلی از صاحبین کسب و کار برای اینکه بتوانند از مهارت،تجربه و نتورک یک فرد متخصص در یک زمینه استفاده کنند عموما یا سهام شرکت خودشون یا اینکه مبلغ زیادی رو به عنوان دستمزد به اون شخص میدهند که عضو هیئت مدیره شرکتشان بشود که در بیشتر موارد بازدهی نمی‌گیرند.کاربُرد با هدف رشد چند برابری کسب و کارها جلساتی رو با حضور صاحبین کسب و کار از صنایع گوناگون تشکیل میده که با هدایت یک رییس جلسه که یک آدم خبره و با تجربه در رهبری سازمانی هست در این جلسات روی مباحث اساسی و اصلی کسب و کار با رویکرد و ذهنیت رشد چند برابری تمرکز و تجزیه و تحلیل می کنند و خروجی جلسات یک سری اقدامات عملی هست که قابلیت پیاده سازی در کسب و کارشان رو دارد.

کاربرد هیئت مدیره شماست؛ البته بدون واگذاری سهام

شاپرک آبی - هادی اربابی - برد 1

شرکت مشاوه مدیریت شاپرک آبی

در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ شرکت تجربه شاپرک آبی با رویکرد ارائه خدمات مشاوره مدیریت تاسیس گردید. تا کنون به بیش از ۸۰ شرکت و سازمان بین‌المللی و ایرانی خدمات مشاوره و آموزشی خود را با استانداردهایی در کلاس جهانی ارائه نموده است.
این شرکت علاوه بر نامزد شدن در جوایز بین‌المللی از جمله CIPD در سال ۲۰۱۵، با اخذ نمایندگی خدمات آموزشی و مشاوره از موسسات معتبر بین‌المللی، محتوی‌های به‌روز و تجربه‌شده‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌نماید.

لوگو کاربُرد

کاربُرد محصول مشترک شرکت مشاوره مدیریت شاپرک آبی و خانه کار و دیدار کارمان است.

خانه کارمان - مونا شکرریز - برد 2

خانه کار و دیدار کارمان

کارمان باشگاه خصوصی حرفه‌مندان است و امکاناتی را برای انجام امور حرفه‌ای و شخصی به سبک و شیوه‌‌ای متفاوت در اختیار اعضا، مشتریان و مخاطبان خود قرار می‌دهد. کارمان خود را خانه‌ی کار و دیدار حرفه‌مندان و صاحبان کسب‌و‌کار معرفی می‌کند، به این معنا جایی‌ست برای انجام انواع کار و همکاری در محیط و حال و هوایی متفاوت، و یعنی فرصتی‌ست برای دیدارهای کاری، معاشرت و گسترش شبکه‌ی ارتباطات اجتماعی و کاری (Networking).